Меню Закрити

Як про нас медики піклуються… або розповім як безперешкод вкрасти товару на кілька тисяч

15092009162Сьогодні з дружиною та дітьми пішли в дитячу поліклінку. І знову в захваті від побаченого сервісу наших лікарень та скаженого піклування про людей.
Виходячи з поліклініки звернув увагу на три оголошення:
1.“з колясками не заїзджати”
2.“місце для колясок” кільканадцять місяців тому гарними пластиковими дверима та вікнами обнесли невеличкий ганок поліклініки.
3.Найцікавіше: “адміністрація за коляски відповідальності не несе”
ні, в мене нічого не вкрали, більше того я не чув, щоб в когось, щось поцупили, але…15092009161
уявіть собі (а я сьогодні то пережив на власному досвіді): приходиш ти в лікарню із дитиною в калясці (то твоя гордість, коштує від 400 до кількох тисяч). Приходити з каляскою мусиш, якщо не має свого авто і живеш не в будинку поряд з поліклінікою (часом все одно з каляскою доводиться) і лишаєш каляску на призволяще, ніхто ніякої відповідальності не несе, а в середину не пускають.
Треба розуміти, що часом в поліклініці проводиш від 5-10 хв до 1-ї години (огляд, черга і т.д.) і весь цей час транспорт Вашого немовля без нагляду. Хоч, щоб винести твою каляску вистачить 1-ї хв.

п.с. Можна не пагано заробити на крадіжці.
п.п.с. Або піду, або писатиму до керівництва лікарні та відділу охорони здоровя про це неподобство. Тра буде почитати Конституція та Закони

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *