Меню Закрити

майже половина українських жінок та їх партнерів по ліжку – вбивці

от вам статейка з новинара

Особливо раджу всім прихильникам так званого безпечного сексу: “Кількість незапланованих вагітностей у разі використання презерватива досягає 14 на 100 випадків використання”. і все це відбувається в той час, коли населення України стрімко вимирає (про це читати тут)

Люди коли Ви врешті зрозумієте, що ніякі там контрацептиви (я не проти них) не допоможуть. Гріх, завжди буде гріхом і породжуватиме розчарування, біль та смерть. Найкращий та єдино вірний спосіб вберегтись від “незапланованої” вагітності, а точніше від вбивства – це цнота, утримання та кохання. Не варто плутати кохання із сексом – це різні речі. І якщо у коханні (справжньому, єдиному, тому, яке ніколи не минає) секс це нормально і правильно, то секс без кохання = розчарування, біль та закінчується вбивством та втратою своєї гідності, втратою самого (чи самої) себе.

Жінок треба вчити бути жінками, справжніми жінками, а не просто навчити їх що таке кільце чи то презерватив. А чоловіків, хлопців бути хлопцями та чоловіками. Брати відповідальність, думати, відрізнятись від тварин – впорядковувати свої бажання, інстинкти. Переконаний, що із кільцем дані будуть такі ж як з презервативом (можливо дещо зміняться), адже неправильний фундамент не прикриєш гарним дахом.

Щойно дивився фільм “Второй шанс”. Так от, вихователь, тренер Портер (працює із підлітками-злочинцями) давно усвідомив, що ґратами, карцером ніколи не досягнеш успіху. Щоб хтось перестав робити щось – необхідно змінити світогляд, дати іншу основу. Презерватив, кільце, таблетки – це лише листя, зриваючи яке ніколи не викорчуєш дерево – аборт, вбивсто. Це навпаки сприяння. Змінювати треба свідомість. Ставлення хлопця до дівчини, усвідомлення хлопцями своєї відповідальності, а дівчатами своєї цінності, як жінки. Людина, що не думає про наслідки, надіючись на “пронесе” – ЛУЗЕР, невдаха.

п.с. вся ця стаття (я про новинар) дуже сильно нагадує пі-ар певного контрацептиву та відпрацювання грошів спонсорів певними організаціями чи то проектами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *