Меню Закрити

довіра+спілування=команда моєї мрії

повернувся із Києва. там на запрошення фонду “Райдуга” проводили тренінг з командної роботи для одного союзу Церков. Тренерська команда видалась на славу. Проводячи тренінг багато чого знову відкрив для себе.

Довіра – стартова сходинка для команди твоєї мрії. якщо не має довіри – команди не існує. може бути гарний вигляд, видимість роботи, але самої команди не існує.  Довіра лідеру – це розуміти та давати йому право на помилку і після того, як лідер помилився – памятати, що він лідер.

коли я говорю про команду, я говорю не тільки про досягнутий результат, а й про стосунки, про розуміння, що тебе оточуюють ті, хто не залишить, підтримає, зрозуміє, зрозуміє навіть твої вибрики.

Ще одна річ, що я по-новому для себе відкрив – спілкування, особливо спілкування у конфліктах. мовчання під час конфлікту – це забивання цвяхів у труну стосунків. Просто як овітря необхідно виділити час і поговорити з людиною, що з нею конфлікт, звичайно необхідно смиріння для такої розмови. але результат буде колосанльний та перевищіть усі очікування.

як завжди моя роль на тренінгу – злий трененр. як завжди я перевершив сам себе. от як пояснити людям, що ти хороший і це для їх блага? Тренінг, це місце де – просто необхідно зламати їх стереотипи про свою команду – вони усі чомусь думають, що ти хочеш їм зла. але це ж не так. тренінг для того і існує, щоб здійснити перелом того, що зрослось не правильно, надріз – там де варто випустити всяку каку… Мабуть головне не це, головне те, щоби учасники тренінгу усівдомили свої помилки і стали КОМАНДОЮ!

Взагалі було класно і складно. 5 членів команди до того не знаймоих, 34 учасники, три з половиною дні. Команда яку ми тренували – була кльовою, звичайно були в них мінуси (вони є у всіх), так хочеться вірити, що вони вони зроблять висновки та досягнуть більшого!

Під час тренінгу познайомився із купою кльових людей. от такі я провів травневі свята. щасливий і втомлений. приїхав роботи купа, навіть не знаю за що братись.

1 Comment

  1. Зі

    хаха… так, ти дійсно перевершив себе у ролі “злого тренера.” було пару моментів, коли я просто хотіла висказати все, ща я думаю… але стрималася і рада, що стрималася, бо в кінці кінців розуміла, що ти не просто так “злий.” зараз вже можу сміятись над своїми почуттями деякими, але під час тренінгу… уууу ))))

    “мовчання під час конфлікту – це забивання цвяхів у труну стосунків” – цікава ідея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *