Меню Закрити

Наглість моя не матиме меж цього літа!

20130602-001850.jpgЯ ніколи нікого не просив зробити мені подарунок на день народження, ну звісно окрім мами і ще однією людини. Я навіть десь вірю, що це не зовсім правильно, але…
Надихнувшись деякими історіями вирішив ризикнути і зробити це на свій день народження.
Я навіть не впенений, що вийде, але все ж ризикну.
15 червня цього року мені виповниться 29 років. І з нагоди цієї події я прошу зробити мені подарунок (оце наглість:). І нехай вашим подарунокм буде благодійна пожертва для дітей сиріт з якими я працюватиму цього літа в 4-х таборах (і не треба за мене переживати, я маю все і навіть більше;).
Ми не даруємо подарунків (вони є впрограмі, але це маленькі дрібнички) і я не прошу вас жертувати на подарунки чи для подарунків.
Є дві статті бюджету які наразі необхідно закрити:
1. Гігієнічніу прокладки для дівчат у таборі (так, саме гігієнічні прокладки). От така в нас система, держава забезпечела харчування і проживання сиротам, але не розуміє, що дівчатам потрібні засоби гігєни і вони іх собі не куплять (я знаю що є інші методи вирішення цієї проблеми через наїзди на держ.органи і війну з ними, але наразі я не маю ні часу ні сил для того і все це робитиметься з часом і паралельно, зараз же є чітка та конкретна потреба) . Ця потреба наразі першочергова, як тільки назбираємо на це, почнемо збирати на другу. У вівторок-середу я напишу більш детельну інфу (скільки буде в таборі дівчаток і скільки засобів гігєни потрібно, зараз відомо, що в загальному дітей буде 120).
2. Перебування волонетрів протягом 6 днів(стільки триває наша програма) у таборі коштує від 50 грн до 80 грн на добу за харчування і проживання (в залежності від табору). Волонтери даруватимуть дітям свій час. Тобто вони посвятять себе на тиждень цим дітям, багато хто повернеться до цих дітей знову, щоб допомогти, хтось відкриє своє серце для дружби, хтось захоче усиновити дитину. Дітям-сиротам потрібні друзі, страші брати і сестри, а не подарунки. В кожній команді є толкові волонтери, які хочуть поіхати, але не можуть через брак коштів.

Ми забезпечили і підготували програму та навчання для волонтерів (програма проходить на базі державних таборів). Проводимо такі табори вже 6-й рік поспіль. Діти і керівництво завжди чекають нас, їм подобається (днями напишу пост з фото і відео про табір). Нагадаю лиш одну річ, щоб не було не порозумінь. Я християнин і ми не просто бавимо дітей, але й розповідаємо їм про Бога. Якщо для вас, це перепона – я готовий знайти для вас нерелігійний проект, аби дітям було добре і корисно.

З свого боку обіцяю звіт, чесність та цільове використання.
Якщо ви геть мене не любите:) і ніц не хочете дарувати – можете просто зробити свою пожертву.
Нам не потрібно багато, і тому кожна гривня є цінною.
Якщо маєте можливість допомогти інакше – пишіть, будемо розмовляти.
Дякую усім, хто прочитав і дякую усім хто пожертвував і поширив інфу.

В кінці цього посту (він буде оновлюватись) буду писати, як просуваються справи.

ОНОВЛЕННЯ

Ось трішки відео про табрі

Станом на 18:00 6 червня маємо вже 400 грн, дякую всім, хто долучився та дав своє добро щоб долучитись.
Сьогодні, 10 червня, 13:00, на рахунку 900 грн. Дякую всім. Продовжуймо 😉
ПРО те, як все закінчилось і куди витрачені кошти читаємо ЗА ПОС?ЛАННЯМ

8 Comments

 1. Мария

  привет, хочу тебе подарок сделать, хоть что-то, немного – 100 грн, но куда перечислить? думаю покупать прокладки и присылать вам не совсем разумно – лучше денюжкой?

  • pastorTEREN

   ооо, это очень даже :), да лучше денюжкой.
   Спасибо,

   п.с. самий простой способ на карту приватбанка (номер в ПП) (это если в системе приватбанка, можно из приват 24 а можно через терминал самообслуживания – злененький такой)

   Спасибо большое

 2. Сповіщення: Моя хата не з краю, а твоя? » Архів » 400 грн – добрий початок, і до дня наро

 3. Сповіщення: Летние лагеря Радуги для детей-сирот | Церковь "Возрождение"

 4. Сповіщення: Моя хата не з краю, а твоя? » Архів » «Белое на чёрном».

 5. Сповіщення: Моя хата не з краю, а твоя? » Архів

 6. Сповіщення: Моя хата не з краю, а твоя? » Архів » Підсумок невеликої фандрейзингов

 7. Сповіщення: Моя хата не з краю, а твоя? » Архів » Прохання про допомогу і підтримку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *