Меню Закрити

Слава Україні чи шлях до кари небесної?

“Слава Україні!” десь пробігла інформація, що саме таку фразу хочуть узаконити для українського війська. Деякі пастори відразу почали писати і погрожувати судами Божими тим, хто це придумав та й усій Україні. Аргументи дуже прості, кажуть ці пастори. Написано, що Бог не віддасть своєї слави нікому і тому… далі ви певно і так зрозуміли.
в мене питання: що ж це за Бог, що через узаконення певної фрази, якою і так користується купа людей перестане …, а що перестане? чи то не просто перестане, а покарає нас?
знову все зводиться до простих зовнішніх банальностей. отже, рецепт перемоги простий: як тільки вся Україна почне вітатись Слава Ісу (як приміром на західній Україні) – так відразу перемога і путін помре страшною смертю? всі зразу стануть віруючими, покаються у всіх гріха і рай наступить в Україні і весь світ най гризе собі п’яти та лікті, вони не знали як досягнути раю на землі, а ми народ прохаваний.

чому я саме так загинаю? ну а як? якщо вітатись слава україіні – буде погано, знач є вітання яке зробить добре. Просто все якось, нє? а Ісус х апостолами про зміну серця, про народження з гори говорили, а варто було лиш правильні слова казати. даремно Христос гнав на фарисеїв, даремно.

і ще питання: а чому поняття “Божа слава” зводитсья до вітальної фрази “Слава Україні”?

п.с. холівори тут тільки не влаштовуйте ;), бо я піду готувати проповідь про ідолопоклонство 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *