Меню Закрити

два варіанти рішення проблеми із будинком під “началом жеку”

Вчора, 29-го жовтня заніс скаргу в наше улюблене ЖКП ГАЛ?ЦЬКЕ.

А ввечері вся ситуація знову змусила мене замислитись ще раз над тим, що ж робити з квартирою. Я вже кілька разів про це думав, ось, що в результаті написав у ФБ:

“знач, останніх кілька місяців ми живемо в своїй квартирі (наша – батьки дружини, які добровільно 🙂 з’їхали за місто), перед тим два роки орендували житло. наш будинок це: 5-під’їздів, 6 поверхів ну і ЖКП Галицьке;(.
наразі зіштовхнувся з двома варіантами розвитку житлового питання:
1. продавати і купувати за містом будинок (в межах міста занадто дорого)
2. починати просвітницьку кампанію, посилати далекого і надовго ЖКП і створювати ОСББ.

п.с. і такі радикальні висновки після однієї сутички з ЖКП (точніше після початку цієї сутички). написав скаргу (всі дзвінки і нормальні розмови не допомагають), балакаю з головним інженером, вказую усі статті чи пункти закону, правил і т.д., а він бідося каже: я не знаю що вам сказати, ось мобільний вашого майстра – дзвоніть це її ділянка….

п.п.с. другий варіант – здається не підйомним після слів сусідів: так воно тут багато років тече ;(

пишу так просто для рефлексії, бо сил не має, а матюкатись і бити комусь вікна не хочу і не можу ;)”

але між датою виклику аварійки в перший раз, бо тече та сьогоднішньою скаргою була ще одна письмова заявка, щодо двох не працюючих батарей в квартирі (одна ледь тепла, у ванні – взагалі холодна). Спочатку дзвонили їм, потім вирішив написати і занести. поки ніякого результату. з одного боку я їх розумію – початок опалювального сезону + в мене проблема не критична, з іншого боку, а раніше готуватись? а чому я маю платити повну вартість, а отримувати не якісну послугу?..

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *