Меню Закрити

квест розпочато ;)

такими словами закінчувався мій допис в соц.мережах, тільки тепер розумію, що це не квест а цілий “майнкампф” за свої права, часто із совковим мисленням у сусідів та працівників.

У соц.мережах важко збирати інфу, але бачу, що мені буде треба, зрештою може і іншим допоможе колись, тому під окремою категорією на блозі писатиму про свою війну з ЖКГ Галицьке, саме ці генії труби, електропроводки та прибудинкових територій обслуговують наш будинок.

перший пост із соц.мереж (тоді я був радісний):
що ж, від сьогодні починаю вивчати тему роботи нашого ЖКП.
ми не щодавно переїхали. ніби щось там по стояку капали, то часу не було, то увагу не звертали. сьогодні прийшли додому а у нас водичка в туалеті стоїть, явно чужа і явно не красива 😉
визвали аварійку водоканалу, хлопаки прийшли подивились ну і все, бо сусідів зверху не було і зрозуміло, що тече десь вище 3-го. але в суботу ввечері валити стіни ніхто не буде. як тіктиме знову багато – перекриють воду.

почали балакати з сусідами, тече давно, стіни доказ того (я тих три місяці уваги не стіни не звертав). Одного разу жек заставити змінити трубу водопостачання, тепер проблема із каналізаціює. але… всі мовчать і скаржаться мовчки (в когось не має часу, в когось мозгів, а комусь і так добре)

завтра понаписую скарги і заяви (з фото-доказами) і в понеділок піду гуляти жеком, ну і нашому любому госпадарніку Хомку – занесу, хай знає, як підлеглі працюють і щось рішає.
як не рішать, скарги у всіляки прокуратури, бунт на кораблі (вмовити людей не платити ЖЕКУ це ж ваше моя мрія) палаючи шини під жеком… ех, рамантіка 😉 хто бутіки буде носити?
а ну і звісно, піду балакати з депутами яких наш округ вибрав, най вирішують проблеми мешканців(це теж, якщо сам не зможу довести жеку, що вони повинні то зробити)

п.с. квест розпочато 😉

1 Comment

  1. Сповіщення: Моя хата не з краю, а твоя? » Архів » два варіанти рішення проблеми із б

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *