Меню Закрити

квитки в касі – дешевші!?

життя в мене цікаве. завжди щось понаписую в соц.мережах, а потім … ну от ріщне буває, а одного разу запросили на телебачення, я писав.

після того ефіру ми спілкувались далі і я казав, що матиму скоро поїздку і ми домовились, що я розповім про свій досвід. Я був готовйи до різних варіантів і надибав цікаву штуку: купувати квитки в касі – дешевше. це правда пов’язано з тим, що перевізники не зовсім законно підняли тариф. отже, як все було:

міжміські(приміські) перевізники підняли тарифи… але є одне АЛЕ, принаймні на автостанції ЧАЙКА в напрямку ТУЧ?Н.

Після минуло тижневого ефіру на місцевому РІВНЕ 1 я ще раз переконався, що треба брати квитки. Ну а сьогодні поїхав в Тучин з родиною. Нас попередили, що квиток коштує 12 грн, дружина пішла в касу і взяла квиток, але ціна його 9.49 грн (на фото), ми поїхали. Коли приїхали до друзів, вони були трохи здивовані, бо водії вже беруть по 12 грн. Коли їхали назад, теж платили 12 грн. от такі чудеса. в касі дешевше 😉
п.с. в маршрутці жодних опознавательних знаків (дані перевізника, телефони, ПІБ водіїв)
Водій був чемний, я теж. ніхто не задавав дурнуватих питань: “а нашо квитки купували в касі?” ніхто нам не заважав їхати по квиткам(бо кажуть, що з цим теж інколи бувають проблеми)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *