Меню Закрити

рефлексія після громадських слухань. Міжобласні перевезення

Рефлексія. Громадські слухання в РОДА з приводу внутрішньо обласних перевезень.
Важко дуже цензурно писати про цей цирк. Слухання тривали майже дві години. Жодного модератора. Говорили по принципу: хто перекричить чи голосніше попросить слова (ну в мене норм виходить:).
Хоча заявлених питань було купа, не зрозуміло нащо, бо ж болюче наразі одне: перевізники підняли тарифи і зробили це не законно (бо термін не витриманий).
Голова ОДА виглядав… то окрема тема, але бліденько, хоча спочатку сказав: я вам наказую (своїм працівникам) – не брати хабарів, у перевізників просив: не брати хабарів. Сказав це і хотів піти попрацювати, правда йому не дали якісь жіночки. Лишився, на всі 1:45 😉
У перевізників було питання: шо нам делать? По старим цінам їздить ми не можемо, нові не законні. Чугунніков сказать: їздить. І всі розійшлись.
Нашо там сиділо більше 10 працівників ОДА я не пойняв, хоча чого там: «солдат спит, служба ідет», а тут «чиновнік сідіт, часи йдуть». Бо говорили перевізники, люди ну і відзначився 😉
одного разу навіть стоячи аплодував перевізникам. Ви просто не уявляєте які вони круті. Вони не бізнесмени, вони благодійники. Купили нові маршрутки, прибутку не отримують. Я відразу виступив з пропозицією переімєнувати усіх перевізників в благодійний фон і збирати підтримку, бо якщо не вони, то всім нам з вами буде апокаліпсис. Але якось пропозицію не підтримали ;( от же ш.
Найбільше дістали чиновники з ОДА, вони тупо спригнули з процесу і зіштовхують лобами перевізників і людей: типу це ваші конфлікти, ви рішайте, а ми подивимось.
Нашо збирались і про шо говорили сказати важко. Але поговорили, ми з артемомо добряче понервували (бо сполошне невігластво) ну і поржати. Якщо записувати і потім аналізувати слова перевізників, їх асоціацій – то вони або суперечать в собі в кожному другому реченні, або благодійники і ніц не заробляють, тільки добро роблять ну або брешуть.
Ніхто цифр не знає і не каже, всіт тільки кричать, що мало і тра більше. Постійно хтось (я теж) влазив з іншою темою і так по колу тринділи дві години. До-речі, нормальний бізнес: прийти побалакати на гром.слуханнях, виговоритись, розслабитись, покричати. Одним словом групова психотерапія.
Складається враження, що перевізники, що не зовсім чесно працюють не можуть/не вміють про лобіювати свої інтереси, РОДА це розуміє от вони і валяться: ні прощо.
Чугуннікову видно тра було йти (ну справді дві години сидіти і мені вже не весело) він все закінчив і пішов, перевізники з квадратними очима: а нам що робити? Я їм кажу, не сидіть, йдіть блокуйте двері, не пускайте – хай приймає рішення, бере відповідальність. Але перевізники певно через не зовсім прозорість як телята…
Перевізники постійно кажуть про бізнес і про те, що їм важко і вони мало не в борг їздять. В мене тоді питання, то ви або такі бізнесмени, або мусить пройти якесь пере розподілення ринку, оптимізація. Одним словом, чуваки, якщо це бізнес, то йдіть лісом, працюйте в правовому полі і не морочте нам голову.

Чиновник теж… (пі-пі-пі) ну як там можна організовувати, базарять всі про що хочуть і коли хочуть…
А ще пані перевізник сказала: у нас 80% водіїв чемні, я дуже голосно їй заперечив
Перевізники часто скаржаться на погані постанови кабміну, погану роботу ОДА, ну а ї я в них питаю, так чого ж ви разом не об’єднаєтесь (хоча мають кілька асоціацій, здається я бачив чотири) і не вламаєте чим чинухам по 5-е число), мовчать як телята.
На закон всім пофігу, підняття не законне, а вони обговорюють, а що ж тут говорити? З іншого боку, їздити по старим цінам теж не реально, люди це теж в більшості розумію (я так думаю) і тут певно чиновники мусять оббивати пороги разом з перевізниками в кабміні і вирішувати а не триндіти в Рівному.

а ще хтось заїкнувся, що зараз то не підняття тарифів, а доплата і вона мало не добровільна 😉

Общем я ще буду дописувати враження, по мірі того як загадаю…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *