Меню Закрити

“не стоит выносить сор из избы”

“не стоит выносить сор из избы”, – ці слова я почув вчора і відразу захотілось заперечити, але були причини чому стримався вчора 😉 Сьогодні знову їх прочитав і пригадав, що я ж хотів щось сказати на цю тему 😉
Часто цими словами намагаються уникнути дискусії та критики усіх: християни в церквах, працівники на підприємствах і в установах…

як багато свого недбальства, не бажання брати відповідальність, вирішувати проблеми та таке інше ми виправдовуємо цією приказкою.
А от уявіть хоча б на хвильку, що буде, якщо сміття з хати не виносити? та смітником стане така хата і на жаль ті, хто притримується такої поведінки – перетворюються на смітник, приречені не розвиватись.

Тільки но почнеш критикувати і показувати: “а он ваше сміття, приберіть його”, тобі кажуть – циц, мовчи, ми бачимо, але тихо… і що? і нічого, живемо як “…” (страшне лайливе слово). всі знають що під ногами какашка, яку мають придбати. самі прибрати в силу тих чи інших причин не можемо і мовчимо. ну ми ж знаємо, ну воняє, ну не зручно… але циц! нікого ми не зватимемо на допомогу, бо ж з хати сміття не виносять, ми самі… так як же самі, якщо давно та гидота лежить і ніц не вирішується, ах точно, з хати сміття не виносять… ну то й лишайтесь в смітнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *