Меню Закрити

Тренінг з командоутворення у Молдові.

Щойно повернувся з Молдови, де протягом трьох днів проводили тренінг з комадоутворення. Протягом цих днів, ми робили все можливе, аби учасники зрозуміли свої сильні та слабкі сторони; здобули та покращили навички взаємодії і комунікації одне з одним. Дивлячись на те, як пройшов тренінг, читаючи відгуки учасників розумію, що нам вдалось і цьому безперечно радію. Лишилось проаналізувати помилки та занотувати в тренерському керівництві ті речі, що треба покращити. Досконалості не має меж 😉TED_5360Учасниками були переважно молоді люди, а це завжди додає цікавості. Вкотре переконуюсь, що молодь та підлітки швидше вчаться та більш гнучкіші, і на це є об’єктивні причини. Дуже класно вкладатись в нове покоління і бачити, як вони відкривають для себе щось нове, як здобувають певні навички.

Цього разу, окрім ігор на побудову команди та їх обговорень я проводив тему “ефективна комунікація”. Вже не вперше проводжу цю тему, але щоразу як перший раз, адже без ефективного спілкування ми приречені на поразку та самотність.

Мені подобається проводити тренінги в інших культурах та країнах. Це завжди величезний досвід та купа цікавих речей для мене, як тренера. Взагалі то, кожен тренінг це не лише викладання, а можливість навчатись та щось дізнатись чи то на прикладі учасників чи то від них самих.

Щодо тімбілдінгу. Дивлячись за командами різних вікових та соціальних груп та в різних країнах, я розумію, що такі тренінги потрібні будь-якій команді. Під час ігор, їх обговорень чи то невеличких семінарів члени групи більше відкриваються, дізнаються один про одного, а не просто здобувають знання. Тренінг тим і відрізняється від семінару чи прочитаної книги. Часто під час певних вправ на тренінгу виринають старі конфлікти і тренер допомагає їх розрулити чи віднайти їх причину; дає пораду та напрямок подальшої роботи для лідера команди. Одним словом — тренінг це ефективно, бо ж всі вчаться на своєму власному досвіді.

Втомлений, але щасливий 😉

DSC_0016DSC_0035

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *