Меню Закрити

АНОНС: семінар-тренінг “Як допомогти дитині вчитись?”

Уроки зроблені. Мати втратила голос, дочка стала глухою, сусіди все вивчили на пам’ять. Собака переказала. Цей інтернет-жарт з’являється в мережі постійно перед першим вересня. І більшість батьків зі сльозами на очах та з тремтінням рук лайкають та репостять його.

Школа займає велику частину нашого життя. Період навчання це час коли дитина продовжує розвиватись та формуватись. Невже ми приречені? Невже домашні завдання це покарання та прокляття? Звісно можна довго скаржитись на систему освіти, але від цього проблеми не зникнуть і домашні завдання все одно доводиться робити. І кожен діє по різному, хтось просто починає ігнорувати і вирішує питання старим не вірним чином через хабарі… Хтось продовжує руйнувати нерви та стосунки. Але ж так не має бути і це правда. Може бути все інакше, процес виконання домашніх завдань, процес навчання може приносити радість і не руйнувати нервову систему.
Щоб дати батькам розуміння та інструменти для допомоги своїм дітям та не допустити аби батьки і діти стали ворогами ми розробили тренінг “Як допомогти дитині у навчанні?”

Під час семінару ми розглянемо такі питання:

• Як мотивувати дітей до навчання?
• Як навчити дитину вчитись?
• Як діти вчаться?
• Чому діти не хочуть вчитись?
• Дисципліна у навчанні.
• Типові помилки батьків або “Як не треба робити уроки з дитиною”

Тренінг буде корисним та цікавим не лише батькам, дідусям та бабусь, але й для тих, хто працює з дітьми.

Семінар-тренінг проходитиме 21-го лютого, початок о 16:00 (тривалість 3 години). Реєстрація обов’язкова, кількість учасників обмежена. Реєстраційний внесок 100 грн (150 грн з сімейної пари).

Радимо по можливості відвідати семінар-тренінг обом батькам, адже найбільшого ефекту ви досягнете тоді, коли об’єднаєте зусилля та напрацюєте спільну стратегію.

Реєстрація на захід за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *