Меню Закрити

Про батьківський семінар

Останнім часом рідко пишу. Всі зусилля на розробку та проведення тренінгів та семінарів у фонді сприяння лідерству “Стандарт”. Метою фонду є робота з підлітками та молоддю, але ми розуміємо, що не можливо вкладати в дітей та підлітків щось нове не працюючи з батьками. Тому одним з напрямків моєї діяльності є робота з батьками. Минулого тижня пройшов черговий тренінг для батьків. Я шалено радію кожній реєстрації на тренінг, адже це це доказ, що є відповідальні та небайдужі батьки. Ми проводили цей семінар в неділю, тривалість 2,5 години і зал не був пустий. Семніар був на тему “Дисципліна. Що робити з “проблемною поведінкою” дитини?”.

Замість тисячі моїх слів та аргуменітв наведу частину відгуку одного з учасників семінару:

[…] не менш важливим є й те, що після відвідування семінару я побачила та усвідомила свої помилки у вихованні, по-іншому поглянула на капризи свого сина. Поділилась набутими знаннями з чоловіком – будемо разом докладати зусиль щоб добитись певних результатів. До речі, вже можу сказати що сьогоднішній день пройшов більш спокійно. Правда це було не тому що син раптом став “зайчиком”, а завдяки тому, що я по-іншому дивилась на ситуації які сьогодні виникали і, відповідно, зовсім інакше поводилась з дитиною. Був сьогодні момент, коли він штовхнув сестричку (граючись) і та ледь не впала – раніше я б за це одразу сварила або б син отримав ремінцем по м”якому місцю. Так от у цей момент я побігла на кухню щоб вимкнути чайник, син почав бігти за мною просячи “Мама не треба!” (бо ж думав що я йду зе ременем), а коли побачив що такої небезпеки немає і після моїх слів: “Сядь, будь ласка, біля мене я хочу тобі дещо пояснити” він обійняв мене і сказав що я така хороша мама! )) Сів, послухав, погодився. […]

Вже не перший раз проводжу цей семінар. Я розумію, що ми обмежені у кількості тих, з ким працюємо, тому розпочинаю серію коротких дописів про дисципліну. Ось перший допис про те, що таке дисципліна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *