Меню Закрити

Сексуальне виховання для батьків та Академія для підлітків

Хочу анонсувати два заходи, які ми проповдитимемо зовсім скоро.

_9USbkzwFJwПерший захід для підлітків. Не просто захід, а ціла підліткова академія. Цей весняний набір стане прешим. Наша мета надати можливість підліткам здобути навчики, які їм знадобляться в житті, в навчанні та стосунках. Академія це не лише навчики, але й можливість розвивати і працювати над своїм характером. Формат: тренінг, який відбуватиметься протягом трьох годин щосуботи. Заняття розпочинаються 9-го квітня і триватимуть до 21 травня. Мінімум лекцій та максимум взаємодії з однолітками під керівництвом досвідчених тренерів та модераторів. Наші заняття побудовані таким чином, що кожного разу підлітки матимуть змогу покращувати і здобувати навички публічного вступу та вчитись працювати в команді.

Ми обрали шість важливих навичок без яких не можливо будувати стосунки і ефективно навчатись, а згодом ці навички стануть базовими для ведення бізнесу чи роботи у якості фахівця у будь-якій галузі.
Ось наша шестірка (але не забувайте, що вона доповнена тими двома навичками, що будуть частиною кожного заняття: вміння працювати в команді та публічні виступи):
– лідерство;
– мистецтво вирішувати конфлікти;
– тайм-менеджемнт;
– DICS розуміння себе;
– мистецтво спілкування;
– проектний менеджмент;

Маючи власний досвід та постійно досліджуючі ці шість тем, ми розробили практичні тренінги з урахуванням віку дітей та підлітків, що стануть частиною нашої Академії. Наша мета аби навички у цих темах стали частиною життя учасників Академії.

Вік учасників 10-16 років. Робота в групі до 15 чоловік. Реєстрація за посиланням

Більше інформації на сайті, або у ВК, або у ФБ.
приєднуйтесь!

rMBcmZSI6coДругий захід. Теж унікальний 🙂 Семінар для батьків на тему сексуальне виховання. Відбудетсья 10-го квітня. Дуже важлива і потрібна тема в час коли наші діти живуть у світі, що переобтяжений інформацією сексуального змісту. Під час семінару ми обговоримо такі питання:

  • Хто має говорити “про це” з моїми дітьми?
  • Коли починати розповідати дітям про секс?
  • Що саме і як розповідати?
  • Чому це важливо робити?

Реєстрація на семінар за посиланням. Більше інформації про семінар на сайті, або у ВК, або у ФБ

1 Comment

  1. Сповіщення: Підліткова Академія: рефлексія | Життєві навички та міцний характе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *