Меню Закрити

Академія для підлтків. Епізод 4. День перший.

13872658_1127510593981095_2114139848191702_nПерший день вже четвертої групи унікального (точно в межах Рівного) проекту Підліткова Академія “Стандарт”
завжди хвилююче. так я добре володію матеріалом, викладав його багато разів, корисутюсь у власному житті, щоразу щось вдосконлаюємо з командою… але підлітки це дуже вибаглива аудиторія, вибаглива і чесна. їм навіть говорити не врато, на обличчі все написано. Більше того, на вулиці +30 і літні канілкули, а ми тут академії влаштовуємо…
Після того як завершується перший день, я сплю ще гірше, в голові рояться думки: а якщо завтра ніхто не прийде… ну, а що? я теж людина і в мене свої комплекси і таракани в голові 😉 якщо чесно, я переживаю аби учасникам не просто було весело, але корисно і тому хвилюсь завжди. Я усвідомлюю той рівень відповідальності, бо маю двох донечок. в мене багато питань і претензій до тих, хто намагаєстяь вчити чомусь моїх дітей.
Сьогоднішній день був таким самим хвилюючим, після тренінгу, аналізу того як все пройшло з командою та уточнень щодо дня завтрашнього пішов в офіс. і стало легше, бо ж поки я щось аналізую нам дзвонять батьки зі словами: “дитина не хотіла йти, а зараз прийшла і каже: я хочу ще”
Або ж коли після прощання перешого дня підходить учасник за якого сильно переживав (знаєте є такі тихі підлітки, що літають у своїх світах і часом на твоє питання кажуть: що? а можете повторити… і весь час мовчать) і цей учасник підходить і каже: дякую дуже, мені все сподобалось, завтра прийду.
а потім в інтернеті читаєш ще відгук: діти щасливі після тренінгу!
і ростуть крила. вдалось. це дещо не звчино, бо ж зазвичай відгуки з’являються трішки пізніше, але сьогодні сталось так: крила ростуть саме зараз. хочеться працювати далі. в той же час нова порція хвилювань: завтра треба зробити все крутіше, так, аби хлопці і дівчата пішли не просто із радісними посмішками, але й мали їжу для роздумів, маленьку цеглинку яка допоможе збудувати стіну, а часом і стане фундаментом у житті.

п.с. класна фотка? угу, от такий я викладач, сиджу на підлозі з чайником і розкидаю папірчики. але все це не просто так, в цьому є глибокий зміст, який відомий лише учасникам тренінгу 😉

п.п.с. цікаво? Реєструйте своїх підлітків, вся інформація тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *