Меню Закрити

Семінар для вчителів

IMG_20170313_134207Цієї середи мав цікавий і певною мірою новий досвід. Проводив семінар для класних керівників НВК 12 у Рівному. Хвилювань було купа, бо аудиторія в хорошому сенсі вибаглива. Вони практики, вони щодня зустрічаються з тими проблемами і питаннями про які я намагався говорити. Мені “на вольних хлєбах” легше, вони ж часто заручники системи. Зрештою як і в кожної галузі є ще тема з вигоранням…
І тому я “нехіло” хвилювався 😉 Говорили про те, як спілкуватись з учнями іншими словами про побудову комунікації. В цілому, як зауважила Вікторія Юріївна: “перший блін не комом” і я згідний, бо окрім мого спіча був діалог, дехто щось записував.
Тішить, я б сказав дуже тішить те, що адміністрація школи та й самі класні керівники зацікавлені в співпраці. А головне, що напрям роботи дуже вірний: вчителі, батьки, учні та звісно громадськість в лиці Фонд Сприяння Лідерству “Стандарт”. Якщо з першими трьома категоріями все зрозуміло, бо вони безпосередні учасники процесу, то громадськість може зіграти тут важливу роль. І вчителям і батькам і учням сприйняти людину зі сторони легше, бо ж мені не має сенсу ставати на чиюсь сторону і шансів на об’єктивність більше. приміром я знаю, де можуть помилитись вчителі, але я знаю де косячать батьки та як тісно стискаються лещата під назвою “система освіти” з їх показниками та іншою дурнею. Як батько, психолог та тренер я краще то зможу донести батькам (не завжди, але шанс є). в той же час лишаючись фахівцем і батьком я ставитиму дитину та її інтереси понад усе і боротимусь за це.
Для нас у фонді ключовим є виховання молодого поклоніння і щоб це сталось необхідно працювати з трьома категоріями, що ми й намагаємось робити.
А така співпраця неодмінно дасть результат.
Дякую Viktoria Lagodiuk за довіру і відкритість, це справді честь для мене. Далі буде 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *