Меню Закрити

Профорієнтація для підлітків

В середу ввечері відбулась особлива зустріч з батьками учасників тренінгу “Профорієнтація для підлітків” від Фонд Сприяння Лідерству “Стандарт”
“Вибір професії – справа підлітка”, – ось основна ідея на якій ми стоїмо і яку пропагуємо. Батьки відіграють важливу роль в цьому процесі. Але вони мають допомогти, підтримати і дати можливість своїй дитині обрати свій шлях.
Говорили ми і про перепони та міфи, що існують в наших головах і заважають вірному виборі (але про це необхідно писати окремий пост).
Ну і звісно я презентував і розповідав про той посібник, з яким працювали учасники і який лишиться для їх подальшої роботи.

Це перша подібна зустріч в рамках підліткових тренінгових програм, але думаю необхідно їх планувати і проводити. У форматі такого тренінгу будуть ще особисті зустрічі з батьками і підлітками, що мають потребу і бажання.

Тренінг проводили за методикою Тамара Сухенко та Школа развития человека Humantime за що їм дякуємо, бо матеріал справді дає усвідомити краще себе та світ професій, а відповідно отримати розуміння в якому напрямку рухатись далі.

А вже завтра в нашій першій профорієнтаційній групі заключне заняття 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *