Меню Закрити

Діти повинні “почути” Вашу любов

Тиждень тому розпочав цікаву тему, що для багатьох виявилась актуальною. За посиланням допис про важливість говорити хороше нашим дітям. Як я писав, це актуально не лише для батьків, але й вчителів.
Оскільки тема важлива, то вирішив продовжити запропонувавши підбірку фраз (знайдених мною в інеті і тих, що я намагаюсь використовувати), які можуть взяти на озброєння батьки. Перелік далеко не вичерпний, тому запрошую додавати свої варіанти слів та фраз, що є проявом любові і допоможуть дітям “чути” Вашу любов. Також буду вдячний за історії, що показують наскільки важливо аби “любов говорила” і наскільки приємно “чути любов”.

Добрі слова, слова, що випромінюють (засвідчують) любов забезпечують відчуття довіри і дають сили для розвитку. Любов повинна проявлятись не лише в тому, що ви їх годуєте і вдягаєте, а ще купуєте цукерки і намагаєтесь забезпечити гуртки. Наші діти повинні ЧУТ? про нашу любов! Щодня.
Ось невеликий перелік фраз, що допоможуть висловити любов.

Я люблю тебе. Слова, що ніколи не стануть зайвими і завжди про головне.
Я пишаюсь тобою. Фраза, яку в варто використовувати коли дитина зробила новий крок, здолала нову сходинку у будь-якій сфері розвитку.
Ти добре зробив / в тебе добре вийшло. Вау, тато мене похвалив. Можливо ви не помічали, але в це момент в дітей виростають крила і вони можуть зробити ще більше і краще. Подібні слова надають сил для подальшого розвитку більше ніж люба манна каша 😉 Ці слова (як і всі інші) можна підсилювати обіймами і поцілунками (нарешті я зрозумів, чому у фільмах під час небезпечних моментів всі цілуються і обіймаються;).
Я радий, що я твій тато/мама. Ага, це теж пришвидшує ріст крил, краще ніж всілякі редбули. Це дуже сильно допомагає почути Вашу любов.
Я обожнюю тебе. Спробуйте і ви побачите посмішку на обличчі дитини.
Дякую тобі <…> Від загального вислову «дякую тобі, що ти в мене є», до подяки за конкретні справи). Ця фраза підкреслює ваше ставлення до того, що робить дитина.
Я не можу представити життя без тебе. Правда ж Ваші діти важать для вас багато?
Я захоплююсь/милуюсь твоєю працею. Ці слова чарівний мотиватор для дитини, аби вона робила більше і краще.
Я піклуватимусь/піклуюсь про тебе. Слова, що допомагають відчувати себе захищеним і чути про Вашу любов.
Мій день не буде повноцінним без твоїх обіймів (поцілунку). Обнімайтесь, про це говорили вище 
Я насолоджуюсь часом проведеним з тобою. Дякую. Мені 33, я бородатий мужик в якого двоє дітей, але так приємно це чути від друзів… і так приємно казати про це їм. Звісно це прояв любові який мають чути наші діти. Але що б сказати ці слова, необхідно мати цей час з дітьми 😉

п.с. а ось і хештеги для теми 🙂 #любов_говорить #діти_чують_мою_любов 

п.п.с. впевнений, що ця ж ідея на всі 100% стосується і стосунків між чоловіком і дружиною і взагалі будь-якими стосунками, тому нехай Ваша любов говорить і буде почутою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *