Меню Закрити

Різновікові групи на тренінгу

Хотів у ФБ просто запости фотку, а вийшов цілий пост про різновікові групи.

Різний вік тренінгових груп – це круто.

Ми розпочали сьогодні Сім звичок сучасних підлітків. Тренінговий курс. Попереду вісім насичених занять, протягом двох місяців. класна група. велика група 15 учасників. класний вік: 10-33 роки, ага, це не описка, від 10 до 33 років. 10 – наймолодший учасник, 33 це я. чому так? бо це тренінг і ми всі вчимось один одного. для нас головне це атмосфера і тоді всі відкриваються і видають геніальні речі. часом підліткова наполеглевість і буквальність захоплює і дає мені “чарівний пєндаль” до дій, вони змогли, а вони діти – я зможу тим більше.
Зрештою різний вік – це реальна модель життя, бо саме так відбувається в реальності, а не поділ на тих кому 10 і 11 років. це перевага. велика і однозначна. звісно не всі це розуміють, тому щоразу ми це обговорюємо. коли менші стають наставниками старших і вчаться від них – це прекрасно. це реальна модель і можливість вчитись будувати стосунки і комунікувати з різними (хоча тут все одно не повний віковий спектр). такі групи дають вчать ще й поважати тих, хто не такий як ти: старший або менший. не нехтувати меншими та не заглядати в рот комусь лиш тому, що він старший.

і ще одне. так мало треба що б діти почали говорити. просто створити умови і донести своїми діями, ставленням та словами – що вони цінні та важливі. я в захваті від підлітків і від команди Taya Kovaliova Alla Rogashko Iryna Berezovska Аня Терентьева (Ann Terentyeva)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *